POLARIS YOUTH 2022 RZR 200 EFI

Новости и обсуждение новых моделей ATV, UTV, buggy
Ответить
Аватара пользователя
Владимир
Сообщения: 603
Зарегистрирован: Пт сен 19, 2014 12:48 pm
Город: Украина
Квадроцикл: ❂>>❂ ДИВАН ❂<<❂

POLARIS YOUTH 2022 RZR 200 EFI

Сообщение Владимир »

Изображение
Наймолодших гонщиків також чекають інновації у 2022 році. Polaris представляє повністю новий RZR 200 EFI, що замінить RZR 170 EFI встановлюючи нові стандарти для дитячої лінійки завдяки ексклюзивним інноваціям з безпеки, в тому числі RIDE CONTROL (обмеження швидкості), географічного обмеження, і технології Helmet Aware . Все це контролюється з додатку RIDE COMMAND.З прохідністю найвищого рівня серед дитячих мотовсюдиходів, RZR 200 EFI пропонує наймолодшим водіям почати своє знайомство з бездоріжжям. Безліч інновацій у сфері безпеки означає, що батьки зможуть спокійно контролювати малечу зі смартфона. У RZR 200 EFI передбачене пасажирське сидіння для того, щоб розділити радість від поїздки з товаришем. Одночасно з тим, лінійка додаткових аксесуарів дозволить кастомізувати свій перший автомобіль."RZR 200 EFI орієнтований на дітей, з технологіями безпеки, які оцінять іх батьки", - сказав Джадсон. "Це мотовсюдихід, який створений розвиватися разом з молодшими гонщиками, по мірі набуття ними майстерності та впевненості, вселяючи почуття розширення можливостей та свободи у наступного покоління любителів бездоріжжя".
 • Youth RIDE CONTROL - дозволяє батькам встановлювати межі швидкості з додатку RIDE COMMAND, контролювали їх безпеку, поки діти підвищують свій рівень вправності.
  • Технологія Helmet Aware - можливість заздалегідь встановити обмеження керування транспортним засобом, запобігаючи початку їзди, доки маленький водій не надягне захисний шолом.
  • Обмеження швидкості - дозволяє дітям їздити з відповідною швидкістю для їх віку, досвіду та ландшафту місцевості. Максимальну швидкість можна легко встановити з додатку на смартфоні RIDE COMMAND.
  • Географічне обмеження - допомагає обмежити площу, де малечі дозволено їздити. Встановлюйте та контролюйте межі та швидкість всередині та за межами вказаної геозони.
 • Функціональний дисплей - діти можуть бачити свою швидкість за кермом, одночасно батьки мають змогу відстежувати швидкість зі свого смартфону.
 • Шоломи в комплекті - RZR 200 EFI поставляється з двома шоломами, один з яких з вбудованим маячком для контролю його носіння (Helmet Aware ).
 • Двигун EFI 180 куб. см – з електронною системою подачі палива дає дітям необхідну потужність для керування на різноманітній місцевості, не відстаючи позаду і впевненого холодного старту.
 • Покращена прохідність – передні подвоєні ричаги, передня і задня незалежні підвіски з 7-дюймами ходу, 24–дюймовими колесами і 10 дюймами дорожнього кліренсу забезпечує більше можливостей для подолання будь-яких перешкод у вигляді каменів чи колії.
 • Міцні двері - дозволяють дітям насолоджуватись пригодою, захищаючи їх в кабіні.
 • Світлодіодні LED фари та задні ліхтарі - покращена видимість для водія в умовах недостатнього освітлення та робить автомобіль більш помітним для інших на місцевості. Також мотовсюдихід обладнаний помітним яскравим прапорцем.
 • Доповнена лінійка аксесуарів - додати комфорт і безпеку можна за допомогою переднього і заднього бамперу, бокового захисту кузова, половинки чи повного лобового скла. Доступний для доукомплектування дах, задня сумка, а також Pro Armor шини і диски.
Ответить

Вернуться в «Новинки ATV, UTV, buggy»