Різні технічні питання щодо мого Suzuki KingQuad 700

Обсуждение неисправностей ATV, UTV и способов их устранения.
Ответить
Steel
Начинающий
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт май 30, 2017 12:35 pm
Город: Харків
Квадроцикл: Suzuki KingQuad 700 4x4

Різні технічні питання щодо мого Suzuki KingQuad 700

Сообщение Steel »

Ось такий апарат у мене з'явився нещодавно.

Изображение

На трикутному номері, 700 см3, інжектор, в доброму стані, 2008 рік. Проїхав десь 500 км, ось такі моменти. Буду дуже вдячний за коментарі, поради досвідчених.

1. Цокає задній лівий привід (дуже рідко, і лише коли повертаєш ліворуч). Мабуть граната "підходить", але коли хитаєш привод - люфту немає. Буду чекати поки "гарний стук назовні вилізе". :)

2. Є невеличкий люфт у передньому ступичному підшипнику. Знайомий казав, що там можливі два варіанти: циліндричний підшипник (тільки заміна), або конічний роликовий підшипник (можна підтягнути і ще походить). От тільки я не зміг визначити який там. Гайка приводу застопорена шплінтом, з чого можна зробити висновок, що вона має 6 дискретних положень на різьбі приводу.

3. Втомлені рульові накінечники (невеличкий люфт). Кататися можна.

4. При повільному скиданні газу бувають постріли у вихлопний тракт, тобто іноді "пчихає" десь спереду, іноді "пухкає" у вихлопній трубі. Гуглив про це - часто проходить з заміною свічки. Попередній власник катався десь 2000 км, каже не міняв. Я вже замовив 2 свічки (NGK і Denso), вони дешеві, то ж нема чого вагатись.

5. Дуже м'яка підвіска. Це з одного боку супер, бо ковтає нерівності файно, але передня при цьому часто пробивається, йде неприємний удар в раму. Особливо коли влітаєш в поперечну ямку. Регулювальні гайки на пружинах стоять на другій сходинці по жорсткості, але всього їх 5. Поки що сам не зміг підкрутити пружини, але не впевнений, що це багато дасть...

6. Я вважав що винос радіатора це круто, краще охолоджується рідина. І вже встиг розчаруватися. Бо досить часто вмикається вентилятор. Так, воно досить жарко, але при швидкості 30-60 км/год, потік повітря досить потужний, вентилятор не мав би вмикатись. Трохи подумавши, я зрозумів ось що. Нахил радіатора зменшує перетин повітряного потоку, що проходить крізь нього. Також канали радіатора розташовані під кутом до потоку повітря, що збільшує лобовий опір. Додає шкоди красива жовта літера "S", яка перекриває близько половини корисної площі сітки. Так, вигляд крутий, але функціонал так собі. Може хтось пояснить фізичний сенс цього тюнингу. І чому у разі такої популярності заводи не роблять такі виноси одразу, щоб їх моделі краще купували.
Аватара пользователя
ozzi
Маньяк
Сообщения: 2163
Зарегистрирован: Пн июн 25, 2012 10:47 pm
Город: Киев, Труханов остров
Квадроцикл: CFMOTO X5, Polaris RZR 800, Polaris General 1000 eps. Были Polaris RZR XP 900, BRP Xtp 800.

Re: Різні технічні питання щодо мого Suzuki KingQuad 700

Сообщение ozzi »

Друже, на 5 питань з 6-ти ти сам спитав, сам відповів! Висловлю свою суб"єктивну думку по виносу радіатора. Виносять його не для кращого охолодження, а для того щоб радіатор не забивався сіменами трави, пухом дерев та багнюкою! Якщо їздити в режимі "крос" або "кругом дачі" то винос не потрібен, достатньо сітки перед радіатором! Якщо в болото, то винос просто обов"язковий! Це по-перше. По-друге, для кращого проникнення повітря через винесений радіатор можно на передній частині виноса зробити повітрозахоплювачі. Маю надію, що ти розуміеш про що я і як це зробити. Якщо ні, то пиши. Я сфотографую такі повітрозахоплювачі на своєму прокатному CFMOTO X5.
[SIGPIC][/SIGPIC] Клуб, который делает людей смелее! http://www.x-rhino.com.ua
Steel
Начинающий
Сообщения: 9
Зарегистрирован: Вт май 30, 2017 12:35 pm
Город: Харків
Квадроцикл: Suzuki KingQuad 700 4x4

Re: Різні технічні питання щодо мого Suzuki KingQuad 700

Сообщение Steel »

ozzi писал(а):для кращого проникнення повітря через винесений радіатор можно на передній частині виноса зробити повітрозахоплювачі. Маю надію, що ти розуміеш про що я і як це зробити. Якщо ні, то пиши. Я сфотографую такі повітрозахоплювачі на своєму прокатному CFMOTO X5.
Дякую за пораду! Думаю, якщо пристосувати зверху козирок з пластику, з вильотом 7-10 см уперед, то він буде підхоплювати повітря, що відбивається від літери "S", і направляти його у верхню частину сітки.

Щодо м'якої підвіски - попередній власник сказав що регулювання (стискання) пружини дає багато. Треба буде спробувати.
Ответить

Вернуться в «Ремзона»