продам Сузукі самурай

Ответить
romankiv
Начинающий
Сообщения: 10
Зарегистрирован: Ср апр 06, 2016 6:27 pm
Город: м. Вижниця Чернівецької обл.
Квадроцикл: polaris trail blazer 250

продам Сузукі самурай

Сообщение romankiv »

прийняв дуже складне для себе рішення - продавати свою любиму забавку.
абсолютно не мав таких планів бо це ідеальний автомобіль за більшістю параметрів, розкажу як прийшов до цього - маю ще одного фактично в стані документи і рама, стоїть на обліку, чистий, думав продавати ці документи та не можу знайти контакти власника, відповідно ціна за документи буде збиватися потенційним покупцем, в звязку з цим вирішив свого лілеяного (порошинки з нього здував) продавати, а за ті гроші відновити іншого і їздити самому, власник тим часом може знайдеться.
на мого -що продаю документи чисті, знімається кладеться на облік, проходить любу експертизу, рама повністю жива номер ідеальний, повністю оригінальна.
стан кузова на тверду четвірку,
мотор новий пройшов десь 15000 км. тобто 2 заміни масла. працює я часи без шума и пилі, диму також немає. масла не бере взагалі від заміни до заміни.
дитячі болячки такі як контактне запалювання ампутовано як таке що в нас час не має права на існування - встановлено за для ремонтнопридатності електронне жигулівське, однак як зясувалося воно працює вже 3-тій рік без втручань.
рідний механічний бензонасос знятий і додається в коробочці бо також відчувалися з ним проблеми то переливу то недокачки. замість нього стоїть електобензонасос пічки заз (модефікований) зновуж таки третій рік його не торкався бо працює як часи (завдяки модефікації може працювати ще дуже довго без втручань)
виходячи з вищесказаного гарантую що в підкапотний простір вам не потрібно буде влазити окрім заміни мастила ще не один десяток тисяч кілометрів пробігу.
передній міст працює добре однак відчувається скора потреба заміни ступичних підшипників - решта ще довго буде радувати, стоять оригінальні хаби аісін.
задній міст в ідеальному стані - тисячі дві тому повністю розібраний перевірений стан (виявився ідеальним) замінено ступічні та сальники на нові оригінальні має заводську блокировку диференціала без виробітки (правда відключена бо трос приводу включення порвався і я так ще не купив, старий додається)
коробка механічна 4-рьох ступенева без нарікань.
нові колісні проставки товщину не памятаю ...
салон в ідеалі, є навіть зняті всі коври.
залишилось по карданах - за для ремонтнопридатності та витривалості виточені та встановлені алюмінієві проставки для переходу на уазокардани стандартні з любого магазину.
дойшла черга до самого цікавого - роздатка, тут є нюанс, зараз встановлений кіт комплект траіл-гір 6,5 бо без нього було сумно - з ним машина літає і лізе хоч на стіну. продам якщо з ним то 500 доларів зверху (він коштує 700)
гума - стоїть гудрич мт 29 майже нова з нею також на 250 доларів дорожче.

відповідно пишемо про ціноутворення :
4000 доларів самурай в стандарті.
4500 доларів самурай з китом на стандартній гумі.
4750 доларів самурай з китом і на гудричах.
телефон 0677561712 Сергій
Изображение
Ответить

Вернуться в «Продам квадроцикл»